Заняття розробила психолог – Олена Часнікова, кандидат педагогічних наук, та Андрій Довгань – кандидат географічних наук.
Тривалість навчального курсу : 3 дні, або ж 72 години. Коштує він тисячу вісімдесят гривень. Наявна можливість навчатися за дистанційною формою.
Заняття спрямовані бути провідником для курсу шкільної дисципліни «Фінансова грамотність». Вони будуть позитивно впливати на здобуття інформації практичного характеру про фінансову сферу та буде допомагати перетворитися на фінансового консультанта для всіх своїх родичів.
По завершенню навчання Ви зможете вдосконалити свої знаннєві можливості та незабаром прийти до викладання шкільного курсу фінансової грамотності.
Ще недавно інформація про фінансову систему вважали прерогативою елітного прошарку населення. Та сьогодні ситуація така, що фінансова сфера і її можливості повністю та докорінно змінюють довкілля. Добробут нації, досягнення власних мрій та планів, кращий стан існування напряму залежить від того, хто тримає фінанси.
Кожен житель повинен розуміти,що він – це повноцінна частина держави, тримати під контролем не тільки податкові сплати, внесені до держбюджету, а й їхнє подальше розподілення. Лише у такому випадку можливо створити порядок та дисципліну і у нашому з вами існуванні.
Один з етапів Концепції Нової української школи, що внесений до ЗУ «Про освіту» є саме грамотний підхід до розпорядження фінансами.
Курсові заняття призначені для тих, хто прагне бути обізнаним споживачем, впливовим інвестором, учасником фінансової сфери діяльності.
Педагогічні працівники здобудуть цінну інформацію, щоб на практиці застосовувати її. Це буде можливим у процесі викладання предмету «Фінансова грамотність».
Мета занять – раціонально та чітко розподіляти баланс інвестиційних рішень, правильно скеровувати особисті кошти, запобігати ризиковим ситуаціям, вміти застосовувати аналіз витрат.
Завдання навчальних годин:
-
Інформувати про сучасні послуги у сфері фінансових можливостей та затребуваний продукт;
-
Розвивати навички використовувати та обирати грошові послуги з продуктами;
-
Ознайомити із методикою пошукових дій правдивих даних фінансової сфери;
-
Аналізувати засоби індивідуальних та групових інвестицій;
-
Зацікавити у деталях сфери публічного фінансування;
-
Заохотити вивчати економічні та суміжні дисципліни.
Ефект, що передбачається:
-
Вміти робити аналіз родинних фінансових можливостей;
-
Створювати формування та оцінку фінансової мети;
-
Грамотним чином використовувати грошові ресурси;
-
Вміти робити оцінку правової інформації щодо особистої фінансової безпеки;
-
Бачити та сприймати процес системи банківських установ;
-
Користуватися в повсякденному житті теоретичними знаннями з фінансової грамотності;
-
Бути обізнаним на відсоткових кредитних ставках та бачити відмінність видів кредитних пропозицій;
-
Вміти оцінити економічні процеси суспільства, регіональних та державних можливостей.
По закінченню навчального курсу Вам буде надано свідоцтво. У ньому будуть зазначені пройдені академічні години.
Джерело https://vseosvita.ua/course/osnovy-finansovoi-hramotnosti-3.html