Ювелірні вироби — прикраси з дорогоцінних металів, з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням або без ювелірної вставки. Каталог ювелірних виробів включає каблучки, сережки, браслети, підвіски, брошки, запонки, релігійні символи, столове приладдя, а також інші аксесуари. Подивитися повний каталог ювелірних виробів ви зможете, перейшовши за посиланням.

Ювелiрнi прикраси

Якщо відвідала думка купити ювелірні вироби, вибирайте бренд з гарною репутацією, наприклад, Золотий Вік. Якість благородного металу і дорогоцінних каменів продовжить службу вашого аксесуара. При цьому, постійний контакт зі шкірою і водою все одно негативно впливає на метал, через що з'являються забруднення, потемніння, деякі подряпини. Сьогоднішня тема статті — як доглядати за коштовностями.

Профілактичні заходи та правила зберігання прикрас

Ця інформація буде корисна тим, хто тільки збирається купити ювелірні вироби в інтернет-магазині або стаціонарному бутіку. Також практичні поради будуть корисні тим, у кого вже є скринька з коштовностями, які відновлять після чистки.

Ювелiрнi прикраси

  1. Намагайтеся знімати аксесуари, якщо плануєте займатися домашніми справами (прати, прибирати, готувати), а також якщо планується робота в саду або в городі. Спортивні заняття і відпочинок на воді негативно впливають на благородні метали, тому в спортзалі, басейні, відкритому водоймищі знімайте коштовності. Каблучки потрібно знімати перед використанням косметичних продуктів.
  2. Зберігайте прикраси в окремому місці, віддаленому від прямих променів сонця. Створіть такі умови, щоб аксесуари не стикалися один з одним, інакше виникнуть подряпини. У скриньці або іншому місці для зберігання бажано покласти м'яку тканину без ворсу.
  3. Періодично давайте ювелірним виробам відпочинок, навіть обручкам. Постійне носіння призводить до подряпин, а метал може потьмяніти. Ланцюжки, браслети, сережки знімайте акуратно, щоб не пошкодити застібку, а каблучки ювеліри радять знімати за основу, не торкаючись зайвий раз за камінь.

Купити ювелірні вироби — тільки половина справи, набагато важливіше правильно за ними доглядати, а також влаштовувати регулярне чищення. Таким чином, блиск і краса прикрас буде радувати та підкорювати оточуючих кожен день.

Як правильно чистити ювелірні вироби?

У магазині ювелірних виробів є спеціальні косметичні засоби для догляду за прикрасами, а також серветки для чищення кожен день. При цьому, ви зможете обійтися без зайвих витрат, якщо будете правильно вибирати способи чистки в домашніх умовах, відповідно до виду благородного металу, його кольором, а також особливостями інкрустації.

Золото

Ювелiрнi прикраси

Золоті аксесуари чистити легше, в порівнянні зі сріблом або платиною. Якщо забруднення не дуже складні, скористайтеся мильним розчином. Наберіть в миску склянку чистої теплої води, додайте невелику кількість рідкого мила. Добре розведіть мильну воду, покладіть виріб в розчин на 20 хвилин. Після цього коштовності почистіть маленької щіткою (наприклад, зубної) з м'якою щетиною. Обполосніть водою, а потім насухо витріть м'якою серветкою без ворсу.

Срібло

Ювеліри пропонують влаштувати чистку срібла за допомогою зубної пасти та щітки. Будьте уважні: паста не повинна містити великих абразивних частинок, які можуть подряпати покриття. Обов'язково беріть щітку з м'якими щетинками, щоб не пошкодити прикрасу. Просто почистіть браслет або ланцюжок, обполосніть холодною водою, відполіруйте м'якою серветкою.