Компанія бере плату за надані послуги або доставлені товари, але не завжди одразу. Прикладом є будівельна галузь. Інвестори найчастіше наймають субпідрядників. Щоб отримати гроші за надані послуги, вони спочатку повинні виконати свою частину договору, але для цього їм потрібні будівельні матеріали. Якщо у них немає власних коштів для їх придбання, вони встановлюють співпрацю з будівельними складами, пропонуючи рахунки-фактури з відстроченими умовами оплати.
Підприємець, що відкриває бізнес, повинен знати реалії галузі та, бажаючи залишитися в ній - адаптуватися до них. Однак, щоб не вийшло так, що він залишиться без товарів і грошей, слід подумати не лише про кредитну лінію, а й про перевірку фоп по іпн. Як це зробити?
Діловий партнер - перевірте, з ким ви будете працювати
Основне питання полягає в тому, щоб перевірити, чи насправді існує компанія підрядника та чи веде бізнес. Основним джерелом, де можна знайти таку інформацію, є Vkursi Pro. Саме в цьому реєстрі зібрані всі найважливіші дані про компанії. Що має особливо цікавити підприємця? Перш за все, дата початку бізнесу. Компанії, які є новими для галузі, не повинні негайно викликати підозру, але підприємець, який вирішить співпрацювати з такими компаніями, повинен бути дуже пильним.
Відстрочка оплати лише для надійних підрядників
Не кожна компанія пропонує виставлення рахунків-фактур із відкладеною датою платежу. Такі документи, хоча і широко використовуються, доступні не всім. Щоб не виявилося, що з місяця в місяць буде більше несплачених рахунків - що зробить касу компанії порожньою, гарним рішенням є використання відстрочених умов оплати лише для постійних надійних клієнтів. Маючи на увазі лояльних клієнтів, також варто підготувати акції та знижки. Все це повинно спокусити тих, хто здатний вчасно здійснювати платежі та зацікавлений в економії.
Підрядник - перевірити думку про свою компанію
Незалежно від галузі, ви можете сформувати думку про себе досить швидко. Щоб бути впевненим, що компанія не зникне з ринку, не заплативши за товар, варто заздалегідь перевірити:
-
чи стабільне її становище,
-
чи має власник хорошу репутацію.
Підприємці, які працюють на місцях, безумовно, найпростіші в цьому питанні - у них не повинно виникнути особливих проблем з перевіркою потенційного підрядника, оскільки для цього достатньо зробити кілька телефонних дзвінків.
У випадку з компаніями, що працюють по всій країні або за кордоном, справа складніша. Однак варто приділити час, щоб перевірити хоча б думки в Інтернеті. Якщо таких немає, альтернативним рішенням є поцікавитися в інших організацій, наприклад, оптовиків, постачальників, чи співпрацювали вони раніше з даною компанією. Такі дії дозволяють ефективно захиститися від нечесних підрядників.