Донедавна основні заходи з діагностики та обслуговування часто обмежувалися лише механіками. Сьогодні, в епоху розвитку інновацій, нових технологій та модульних компонентів, транспортні засоби вимагають використання професійного діагностичного інструменту, пропонованого компанією на сайті https://servicems.com.ua/obladnannya.
Більше нікого не дивує, що повсякденні дії, такі як заміна масла, повинні підтверджуватися в електронній системі управління. Причому часто такі операції повинні виконуватися відповідно до розробленої виробником транспортного засобу процедури, яка передбачає її виконання в кількох певних послідовностях. Майже всі роботи з огляду та технічного обслуговування автомобілів вимагають схвалення електронної системи. Тим більше, неможливо уявити виконання більш складних операцій, таких як ініціалізація механізованої коробки передач.
Без діагностичного інструменту сьогодні неможливо виконати професійну діагностику автомобіля або завершити ремонт. Це безпосередньо призводить до попиту на інформацію не тільки про механіку, а й про інструменти для механіки, такі як діагностичні тестери. При виборі діагностичного тестера, кожен механік повинен відповісти на кілька дуже важливих питань.
Хто є виробником обладнання та скільки часу на ринку є тестер?
На ринку є багато компаній, що пропонують діагностичне обладнання. Діагностичний тестер визнає технічний стан транспортних засобів без їх розбирання або лише з частковим розбиранням, без порушення основного функціонування з'єднань елементів, із застосуванням спеціального технічного та вимірювального обладнання та методів діагностики. Оцінює технічний стан окремих систем і вузлів автотранспортних засобів на основі порівняння значень параметрів стану зі значеннями параметрів, зазначеними виробником. На вибраних позиціях можуть бути перевірені такі предмети:
- гальма (ножні та ручні);
- геометрія рульового управління та підвіски;
- системи передачі електроенергії (ремені ГРМ, клинові ремені тощо);
- системи вприскування двигуна і запалювання;
- склад вихлопних газів;
- тиск стиснення двигуна та вакуум у впускному колекторі;
- амортизатори;
- налаштування освітлення;
- світлову та звукову сигналізацію;
- стан електроустановки;
- акумулятор.
Метою діагностичних робіт є визначення технічного стану транспортного засобу та кваліфікація вузлів для подальшого регулювання, ремонту чи навіть касаційної роботи.