Побутова техніка сьогодні увійшла в наше повсякденне життя. Навіть поки ми спимо, в будинку працюють кілька пристроїв – роутери, холодильник, кондиціонери тощо. Що вже казати за денний час, коли до електромережі може бути під’єднано більше 10 різних приладів – від смартфонів до пральної машини чи телевізора.
Звісно, для забезпечення коректної роботи техніки, а також для подовження терміну її експлуатації варто забезпечити рівномірне постачання електроенергії. У випадку збоїв чи перепаду напруги пристрої можуть виходити з ладу. Аби цього уникнути, встановлюються спеціальні стабілізатори напруги.
Основні призначення для використання стабілізаторів напруги
Сьогодні стабілізатори напруги виготовляються в різних видах та можуть мати (поза своєю основною задачею) різний додатковий функціонал. На сайті https://fazastore.com.ua/ua/g31055904-stabilizatory-napryazheniya ви можете ознайомитись зі стабілізаторами напруги різних видів:
- для котлів;
- для побутових приладів;
- для квартири;
- для приватного будинку;
- для промислових об’єктів.
Використовується стабілізатор напруги для пристроїв різного типу – від дрібних побутових до крубногабартиних промислових. Тут головне правильно обрати кількість фаз, а також звертати увагу на основні критерії вибору системи, про які поговоримо далі.
Критерії вибору надійного та якісного стабілізатора напруги
Як з-поміж такого широкого асортименту, представленого сьогодні на ринку, знайти стабілізатор напруги, який відповідатиме усім заданим критеріям? Перш за все потрібно зважати на такі ключові аспекти:
- Потужність стабілізатора. Для її визначення вираховують загальну потужність всіх пристроїв, а потім множать отримане число на 25%.
- Кількість фаз. Для житлових приміщень (квартир, заміських будинків) обирайте моделі з однією фазою. Це універсальний та доволі бюджетний варіант. А ось для крупних промислових об’єктів краще встановлювати трифазні системи. Вони здатні працювати під високим навантаженням та з можливістю підключення більш потужних приладів.
Користуючись усіма перерахованими вище рекомендаціями, ви точно зможете вибрати стабілізатор напруги, який відповідатиме усім вашим вимогам. Головне – звертати увагу на перевірених виробників та ретельно вивчати особливості кожної моделі, її функціонал, принцип роботи тощо.