Новини компаній
17:00, 14 грудня 2021 р.
На території східної України розпочав роботу мобільний додаток «Пакован»
Новини компаній
«Пакован» – це новий, створений в Україні мобільний додаток, з яким користувачі можуть приємно розпочати процес сортування вторинної сировини. Мета команди «Пакован» – сформувати в громадянській свідомості бажання створювати чисту країну, яка дбає про майбутнє і власні ресурси, просвітити та виховати культуру свідомого споживання українців за допомогою залучення цифрових технологій.
Команда створювала додаток, орієнтуючись на проблеми сортування саме в Україні. Ідея виникла не спонтанно, а стала наслідком бажання команди сортувати якісно та продуктивно.
Нам вдалося виготовити інноваційний інструмент, який крок за кроком наближає нас до нашої мети – виховання нових побутових звичок громадян у поводженні з побутовими відходами. Особливо корисним додаток буде для початківців та для тих людей, яким сортування видавалося занадто складним та нудним процесом.
«Пакован» – це просто. Перед тим, як у магазині покласти товар у корзину – зіскануй баркод та отримай інформацію про упаковку (не лише про основну, але і про приховані). Також, після сканування, користувачу відкриється карта із найближчими пунктами прийому вторинної сировини, куди можна віднести упаковку після її використання. Завдяки цьому, тепер є можливість обирати товари лише у етичній упаковці, або тій, яку точно можна віддати на переробку. Якщо товару немає у базі, користувач зможе самостійно додати його – внести дані про назву та маркування. Кожне додавання товару проходить модерацію. За сканування, додавання, коригування інформації про упаковку користувачам нараховуються бали та відкриваються нагороди – це приємний бонус для тих, хто активно сортує вторинну сировину та свідомо споживає.
Команда «Пакован» – це Ірина Шешурак та Тетяна Охтень – дизайнерки та ідейні натхненниці, Наталя Мельничук – PR та комунікаційна менеджерка, та Олександр Підлісний – професіонал та техлід з багаторічним досвідом в сфері ІТ розробки.
Також у команді є залучені волонтери-активісти, які працюють із базами товарів та пунктами збору сировини.Найбільше розробники потребують допомоги із наповненням бази товарів. У відкритому доступі таких даних немає, а самостійно команда опрацювати такі великі об’єми не має можливості. Тому один з принципів додатку – user generated content – користувачі самі стають наповнювачами бази інформації.
Додаток вже доступний для Львова, Києва, Рівного, Краматорська, Маріуполя та Сєвєродонецька. Після етапів тестування ми отримали багато чудових відгуків та досі надихаємося прекрасними людьми, котрі вже користуються «Пакованом».
У планах команди є вдосконалення застосунку та ведення статистики про екологічність покупок користувачів, так званий «вуглецевий слід», а також імплементація підбору товарів в альтернативному пакованні.
Проєкт «Пакован», який є переможцем національного конкурсу інновацій EastCode 2021, реалізує ГО «Агенція трансформацій М.КЛАС» за технічного адміністрування Center42 у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови мируреалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Я хочу подарувати другові дерево. Як це зробити?У Вільному Саду є дві опції опікунства над деревом. У першому варіанті - можна оформити річну підписку на вже посаджене дерево. Весь рік за деревом догядають господарі садиби. Також, власник сертифікату може провідувати своє деревце та відпочивати у Саду. Восени урожай яблук із іменної яблуньки упакують у дерев”яні ящики та відправлять опікуну додому. Друга опція - це приїхати у Вільний Сад, самостійно висадити дерево та оформити річну підписку на догляд за яблунею. Це прекрасна можливість увіковічнити пам”ятну дату чи знаковий момент у житті родини.
#VilnyySad
#VilnyiSad
#TreeAdoption
#TreeCertificate
#OrganicApples
#ApplesGarden
#aFreeGarden
#ChooseYourAppleTree
#ВільнийСад
#ЯблучнийСад
#ЯблуневийСад
#ОпікаНадДеревом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
9 січня
17:17
12 грудня 2024 р.
08:00
12 грудня 2024 р.
live comments feed...